0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Виробництво

За час роботи з армійської тематики ми чітко усвідомили наскільки важлива якість і практичність будь-якого виробу, коли від цього залежить твоє життя. Цей важливий досвід ми перенесли на новий етап нашого виробництва міських рюкзаків і сумок.

 

В роботі використовуємо матеріали та комплектуючі тільки перевірених виробників, для того щоб в результаті забезпечити заявлену нами гарантію - 1 рік, хоча ніхто навіть найвідоміші бренди не дають ніяких гарантій на подібні речі, але ми впевнені в своїй роботі.

 

Наші матеріали і комплектуючі:

  • Тканина oxford 900d високої якості, абсолютно достатня для повсякденного використання в міських умовах. Даний матеріал на ПВХ основі - є водовідштовхувальним. Не переживайте за дощ і сніг.
  • Фурнітура - в більшості випадках використовуємо бренд YKK або не менше якісних виробників.
  • Високоміцні капронові нитки. Нитки - найважливіший елемент в надійності рюкзака, саме від них залежить, як довго ви переносите рюкзак на одній лямці.
  • Стропи посиленого плетіння. Щільна.
  • Підкладка oxford 210d.


І все одно ми не стоїмо на місці і поступово покращуємо якість матеріалів, якість виробництва, вносимо нові сучасні фішки, тому що це не тільки бізнес, а й любов до своєї роботи.