0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Яку чоловічу дорожню сумку купити під ручну поклажу

Зборам у подорож літаком обов'язково супутні роздуми щодо того, яку дорожню чоловічу сумку купити для ручної поклажі на борт, щоб розмістити в ній все необхідне.

Перше, з чого потрібно починати - з'ясувати габарити, що дозволяються, і вага для ручної поклажі обраної вами авіакомпанії. Найсвіжіші та достовірні дані доступні на офіційному інтернет-порталі перевізника. Озброївшись цими знаннями, ви можете підходити до підбору сумки - ручної поклажі усвідомлено.

 


Особливості сумок для ручної поклажі в літак

Окрім відповідності вимогам авіаперевізника, сумки під ручну поклажу мають бути:

 • міцними, із водонепроникної тканини або матеріалу;
 • з різними ручками (як транспортування в руках, і на плечі);
 • немарких кольорів, щоб довго зберігати презентабельний вигляд;
 • із відділеннями різних розмірів;
 • надійно прошиті;
 • з продуманою ергономікою;
 • оснащені міцною фурнітурою.

Погодьтеся, неприємно, коли в самий невідповідний момент у вас обривається ручка на сумці або блискавка. Намоклий гаджет, що вийшов з ладу, також не покращить ваш настрій. Тож обирати чоловічі міські сумки для подорожей слід відповідально.

Як оптимальний матеріал сумки для подорожей з низки причин можна назвати екокожу: не промокає, витримує високі навантаження, стильно виглядає і коштує недорого. Екошкіра, з якої виготовляють брендові дорожні та міські сумки, не тріскається на морозі, не заламується. А ще за сумкою зі штучної шкіри легко доглядати: виріб не потребує прання, будь-які забруднення легко видаляються за допомогою вологої тканини.

Наявність наплечного ременя у поєднанні з ручками для транспортування в руках – найкращий варіант дорожньої сумки, що забезпечує зручність у будь-яких умовах. Якщо ремінь, що одягається на плече, можна відстебнути - ще краще, головне, щоб карабіни-застібки були міцними і витримували періодичні маніпуляції.

Колір сумки для подорожей важливий: до ручної поклажі небажано привертати надмірну увагу, щоб не спровокувати крадіжку. Темні відтінки без принту та декору стильно виглядають з будь-яким одягом, на них не видно незначних забруднення.

Відділення у сумці – ручній поклажі потрібні, щоб для кожної речі визначити окреме місце. Внутрішні кишені добрі для розміщення документів, квитків, платіжних карток, гаманця, ключів – найцінніших речей. Зовнішні кишені зручно визначити під повсякденні важливі дрібниці, до яких часто звертатиметеся в процесі подорожі.

Якість пошиття - один із ключових параметрів, на які варто звернути увагу, купуючи в дорогу сумку під ручну поклажу. Включає не тільки рівні рядки з добре закріпленими нитками, а й якість ниток і "посилення" найбільш навантажених місць.

Всі дорожні та міські сумки WLKR прошиті міцними нитками виробництва Німеччини. Ручки для транспортування в руках додатково посилені у місцях кріплення до сумки, що забезпечує надійну якість виробів та підтверджується наданням гарантії 12 місяців.

Ергономіка, тобто зручність використання сумки для ручної поклажі – обов'язкова характеристика якісного виробу. Швидкість відкривання та закривання сумки, легкий та швидкий доступ до кишень та відділень, оптимальна довжина ручок та регульований плечовий ремінь – все це важливо, оскільки забезпечує комфорт у подорожі.

На фурнітуру дорожніх і міських сумок звертають увагу не усі й дуже дарма: сумка, яка пошита з міцного матеріалу надійними нитками, але оснащена бюджетною застібкою-блискавкою або карабінами, швидко і раптово вийде з ладу в самий невідповідний момент, що може дуже засмутити власника.

Приступаючи до пошиття дорожніх сумок WLKR, ми ретельно підбираємо всі складові:

 • якісну екошкіру;
 • міцні нитки європейського виробництва;
 • фурнітуру з металу чи посиленого пластику, який пройшов перевірку часом у військових умовах.

 

 

Складний вибір для ручної поклажі: купити чоловічу сумку чи рюкзак?

Незважаючи на популярність рюкзаків у якості ручної поклажі, сумки не здають свої позиції серед любителів подорожей з низки причин:

 • сучасний, модний дизайн, що чудово поєднується з бізнес-стилем одягу;
 • хороший доступ до речей (на відміну багатьох рюкзаків, де для того, щоб витягти вміст на дні, потрібно дістати всі інші речі);
 • не всі люблять носити наплічники і не у всіх ситуаціях вони доречні.

Компромісний варіант - сумка-рюкзак для тих, хто не зміг вирішити, що краще купити: чоловічу міську сумку або рюкзк взяти як поклажу (важливо переконатися, щоб її розміри підходили під вимоги до ручної поклажі обраної вами авіакомпанії). Сумку-рюкзак-трансформер зручно носити як на плечах, так і в руках.