0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Який обрати рюкзак для ноутбука 17.3 дюйма?

Ті, хто часто працює в режимі on the go, беруть із собою в дорогу або подорожі великий ноутбук, з діагоналлю 17,3” дюйма. Їм необхідний місткий рюкзак, в якому поміститься гаджет і залишиться ще місце для документів, пляшки з водою та інших важливих речей. Обрати та купити стильний чоловічий рюкзак для ноутбука просто, знаючи на які параметри виробу варто звернути увагу.

Рюкзак для ноутбука 17,3” дюйма: звичайний або роллтоп

Для габаритного ноутбука, з яким найчастіше переміщаються дизайнери, візуалізатори, цифрові художники, ілюстратори, ретушери та люди, які не мислять свого життя без крутих ігор, можна купити звичайний рюкзак або рюкзак rolltop.

Більшість звичайних міських рюкзаків для ноутбука 17,3” з напівжорстким або жорстким каркасом, який добре тримає форму, але при цьому виріб виглядає і відчувається громіздким. Особливо якщо надітий на тендітні жіночі плечі. У таких рюкзаках зазвичай передбачено багато відділень. Тому якщо не мислите свого життя без кожної речі, розкладеної в окрему кишеньку - такі рюкзаки ваш вибір.

Коли варто купити рюкзаки рол топ?

Рюкзаки ролтопи, що мають м'який каркас з посиленою піноматеріалом спиною, більш переважні для щоденного переміщення в рамках міста та за його межами з низки причин:

  • компактні;
  • легкі;
  • змінюють обсяг залежно від обставин;
  • мають хороший огляд вмісту.

У згорнутому вигляді порожній рюкзак роллтоп майже не займає місця, тому не створить споконвічної проблеми «де це зберігати?», особливо у невеликій квартирі.

Зазвичай сам по собі ноутбук з діагоналлю 17,3” важить чимало, а у разі тривалих піших переміщень доважок 0,5 кг і більше навряд чи вас порадує. Ще одна вагома причина купити ролтоп — легка вага. Порожній рюкзак майже нічого не важить, ваші спина та плечі надмірно не обтяжаться додатковою вагою.

Мандрівникам особливо сподобалися рюкзаки ролтопи. Залишивши ноутбук у номері готелю, можна згорнути верхню частину виробу у рол, що суттєво зменшує габарити. З компактним рюкзаком зручно пересуватися велосипедом або мопедом, довго вивчати музеї, «протестувати» місцевий громадський транспорт або блукати, не знаючи рахунки часу занедбаними стежками.

Якщо спека почне особливо докучати або з'явиться необхідність запастись провізією та новими речами, рюкзак роллтоп швидко трансформується. Розмотавши верхню частину виробу, ви швидко знайдете в ньому місце для всього необхідного. Форма роллтопа, що нагадує мішок, надає власнику чудову оглядовість вмісту рюкзака і дозволяє швидко знаходити потрібні речі.

Чому рюкзаки ролтопи популярні у всьому світі?

Тренд на міські рюкзаки rolltop задала Голландія: подібна модель набула величезної популярності серед активного населення, яке регулярно переміщається на велосипедах. Поступово тренд охопив усю Європу і підхоплений туристами розлетівся по всьому світу. В Україні рюкзаки ролтоп стали популярними відносно недавно, але мають стабільний попит і любов покупців.

Чому краще купити рюкзак ролтоп, а не сумку для ноутбука 17.3?

Вага деяких моделей ноутбуків із діагоналлю 17.3” дюймів сягає 3 кг. Додайте до цього значення вагу щоденника, смартфона, павербанку та інших речей – запросто набирається загальна вага 4-5 кг. Чи багато «героїв» зараз знайдеться, які бажають переносити протягом тривалого часу на одному плечі таку ношу? Тому якщо ви не рухаєтеся всюди на автомобілі, для ноутбука 17.3” у 90% випадків краще підходить рюкзак з двома плечовими ременями для рівномірного розподілу навантаження.

Який роллтоп рюкзак купити?

Online і offline маркети рясніють пропозиціями рюкзаків роллтопів для ноутбуків 17.3”, але чи всі вони по-справжньому заслуговують на увагу?

Перше, на що необхідно звернути увагу, коли поставлене завдання купити рюкзак рол топ - водовідштовхувальні або водонепроникні властивості матеріалу. Грош ціна виробу, який незважаючи на стильний дизайн та продуману ергономіку, не захищає дорогий гаджет від впливу атмосферних опадів та вологи.

Другий важливий момент – обов'язкове посилення спини рюкзака піноматеріалом чи подібними щільними структурами. Відсутність такого елемента гарантує дискомфорт при тривалому перенесенні виробу на плечах.

Якість фурнітури і ниток - те, на чому часто економлять деякі виробники рюкзаків роллтопів через незнання або прагнення швидкої вигоди. Звертайте увагу наскільки міцні застібки-фастекси, блискавки та бігунки, що застосовані у обраному вами виробі. Надійні нитки, блискавки YKK або інших перевірених часом виробників, міцні фастекси з пластику хоча б товщиною 1 мм витримають тривале повсякденне використання ролтопа протягом тривалого часу.

Де придбати якісний rolltop рюкзак у Харкові та Україні?

Інтернет-магазин бренду WLKR пропонує до вашої уваги 2 моделі рюкзаків роллтоп, що підходять для ноутбуків з діагоналлю 17.3”: чоловічий міський рюкзак роллтоп E.V.O.L.V.E та міський рюкзак роллтоп WLKR model II. Обидва вироби пошиті з водовідштовхувальних або водонепроникних тканин та екошкіри із застосуванням піноматеріалу у місці контакту зі спиною. Що гарантує надійний захист гаджета від впливу вологи та комфорт для спини та плечей.

Застосування перевіреної фурнітури та німецьких ниток забезпечує тривалий безпроблемний термін використання рюкзаків, підтверджений нашою гарантією 12 місяців.

Крім рюкзаків, що вміщають ноутбуки з діагоналлю 17.3”, в асортименті магазину представлені вироби, що підходять для перенесення гаджетів габаритами 15.6” дюймів або менше. До вашої уваги всі моделі рюкзаків WLKR.