0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Який чоловічий рюкзак обрати та купити для ручної поклажі?

Минула епоха, коли збираючись у вояж люди брали із собою виключно габаритні та об'ємні валізи. На зміну їм прийшли легкі та компактні рюкзаки, які дозволено брати з собою на борт літака у якості ручної поклажі.

Якщо передбачається коротка подорож на кілька днів без нічого, то рюкзак - оптимальне рішення з низки причин:

  • не треба турбуватися про те, як долетів багаж, адже ручна поклажа поруч із вами;
  • немає необхідності витрачати час на отримання багажу після приземлення;
  • відпадає необхідність оплачувати іноді суттєву суму за перевезення багажу.

Який чоловічий рюкзак купити для ручної поклажі?

Будь-який авіаперевізник визначає свої правила для допустимих габаритів та ваги ручної поклажі, їх завжди можна дізнатися на офіційному порталі авіакомпанії. У відомого в нашій країні лоу кост авіасервісу Wizz Air (Візз Ейр) параметри для ручної поклажі такі: вага - до десяти кг, розміри: 0,4 м х 0,3 м х 0,2 м.
Коли збираєтеся купити модний чоловічий рюкзак, потрібно орієнтуватися насамперед на його габарити, тому що навіть набитий під зав'язку компактний рюкзак навряд чи важитиме 10 кг (хіба що якщо наповнити його цеглою або металом, але швидше за все ви так не робитимете).

Не сподівайтеся потрапити на борт літака з рюкзаком, габарити якого не вписуються в прийнятні авіаперевізники: в аеропортах передбачені валідатори для перевірки (валідації) розмірів ручної поклажі.

 

 

Вибір рюкзака для ручної поклажі

Габарити ручної поклажі, які дозволяються на борту літака, вам відомі. Тепер потрібно розібратися з іншими параметрами, що визначають якісний рюкзак для подорожей літаком:

  • кількість відділень;
  • м'які, ергономічні лямки та спинка;
  • наявність відділення для ноутбука;
  • надійна фурнітура;
  • висока якість матеріалу та пошиття.

Декілька відділень у рюкзаку дозволяють розмістити всі необхідні речі так, щоб вони були завжди під рукою. Наприклад, документи та банківські картки зручно скласти в окрему кишеню, тому що їх потрібно буде часто пред'являти під час реєстрації в аеропорту та після перельоту. Добре, коли ця кишеня знаходиться всередині основного відділення та закривається на застібку-блискавку. Must have для подорожей у країни зі спекотним кліматом – рюкзак з бічними кишенями для ємностей з водою.

М'які лямки ергономічної форми з повітропроникною сіткою та прострочення спинки забезпечують максимальний комфорт спині та плечам під час тривалих піших прогулянок. У деяких рюкзаків передбачені також передні стяжки для найкращої фіксації лямок, але, як правило, у невеликих рюкзаках, що підпадають під категорію ручної поклажі, є рідко.

Відділення для ноутбука стане в нагоді, якщо в дорогу потрібно взяти з собою планшет або ноутбук. Як показує практика, навіть якщо ви не збираєтеся працювати в подорожі, гаджети все одно потрібні: переглянути або обробити фотографії, зроблені в подорожі, оцінити новий гучний фільм або мультфільм, про який говорять всі навколо, або просто пограти з комфортом у улюблену гру під час відпочинку, посерфити в інтернеті. Наявність кишені для ноутбука в рюкзаку є важливою особливістю, на яку варто звертати увагу.

До фурнітури в рюкзаках відносяться застібки-блискавки, кнопки, карабіни, пряжки, шнурки, липучки та магніти. Важливо переконатися, щоб такі елементи були виготовлені з надійного пластику або металу: під час подорожі ви не зіткнетеся з тим, що в саму невідповідну мить розійшлася блискавка, зламався карабін, тріснула пряжка або обірвався шнурок і настрій у поїздці буде зіпсований.

Для пошиття всіх рюкзаків та сумок WLKR, не тільки тих, які підходять за параметрами як ручна поклажа, застосовується якісна фурнітура з металу або посиленого пластику, яку ми спеціально підбираємо під кожен конкретний виріб.

Матеріал для рюкзака, що використовується як ручна поклажа, повинен бути водовідштовхуючим або водонепроникним. Тоді ваші речі, зокрема гаджети, не промокнуть, якщо ви потрапите під дощ або сильний снігопад. У якості матеріалів для рюкзаків WLKR застосовуються тканини з водовідштовхувальними властивостями, а також екошкіра, яка не намокає навіть під зливою.

Якість пошиття рюкзаків, представлених у магазинах на просторах Інтернету та на офлайнових торгових майданчиках, суттєво відрізняється. На перший погляд може здатися, що все пошито акуратно і жодних проблем немає, але далеко не кожен виробник приділяє увагу надійності ниток. Дешеві китайські нитки при рівних рядках не гарантують тривале безпроблемне використання виробу.

Для пошиття всіх рюкзаків бренду WLKR обрано німецькі нитки підвищеної міцності, які забезпечують цілісність швів на тривалий час. Усі місця в наших рюкзаках, де в майбутньому могли б бути проблеми, додатково прошиваються кількома рядками. Тому ми надаємо гарантію 12 місяців на всі вироби.

 

 

Поради щодо вибору рюкзака у якості ручної поклажі

Є неочевидні, але важливі нюанси, на які варто звернути увагу, якщо потрібно купити чоловічий рюкзак. Наприклад, забарвлення рюкзака. У поїздках ніхто не застрахований від крадіжки, тому чим менше ваш рюкзак - ручна поклажа привертає увагу, тим краще. Найбільш переважні непомітні і немаркі забарвлення: чорне, коричневе, сіре, синє, хакі. Про те, як доглядати за рюкзаком, ми маємо окрему статтю.

Рюкзак ролтоп, який ще називають рюкзаком-трансформером, особливо зручний як ручна поклажа: обсяг виробу регулюється. При посадці на борт ви можете згорнути верх виробу і він зменшиться в розмірах, а в процесі піших прогулянок покласти в нього додатково напої та продукти харчування, розгорнувши рюкзак на всю довжину. Не сподівайтеся купити такий стильний чоловічий рюкзак дешево: якісні ролтопи із застосуванням надійної фурнітури та пошиті з надійної тканини коштують недешево.