0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Вибір вдалої чоловічої сумки через плече у 2022 році

Які чоловічі сумки варті вашої уваги у 2022 році? Які тренди популярні у світі чоловічих аксесуарів? Які речі стануть вдалою покупкою на кожен день або як подарунок з нагоди урочистостей?

Які сумки через плече популярні у 2022 році?

Мода на чоловічі сумки через плече зі шкіри та екошкіри, що виникла у 2020-2021 роках, не послабшає у 2022 році і навіть зміцніє. Все більшою популярністю користуються моделі:

  • цікавих кольорів;
  • великих розмірів;
  • з незвичайним функціоналом;
  • із незвичайних матеріалів.

Чоловічі сумки на плече чорного або коричневого кольору, з одного боку, є вічною класикою, з іншого — періодично набридають людям. Тенденції пропозицій виробників чоловічих аксесуарів у поточному році вказують на те, що зараз настав час незвичайних кольорів: бордового, шоколадного, коньячного, синього, зеленого, хакі.

Мистецтво грамотно поєднувати кольори в образі (не лише чорний, сірий, коричневий чи синій) давно стало синонімом та індикатором стильного, впевненого у собі чоловіка. Причому зовсім необов'язково одягатися, як денді, щоб викликати повагу оточуючих. Стильне взуття, годинник та сумка незвичайних відтінків гарної якості здатні оживити образ у стриманих відтінках.

У каталозі WLKR представлені сумки та рюкзаки не тільки чорного чи коричневого кольорів, а й відтінків хакі чи оливкового.

Розмір чоловічої сумки через плече 2022-го має значення?

Природне прагнення все, що потрібно, носити при собі, диктує правила до розмірів стильних чоловічих сумок у 2022-му році. Популярністю користуються місткі спортивні сумки із відділенням для взуття. Вироби хороші і для подорожей на тренування, і для подорожей чи відряджень.

Ще дві популярні категорії чоловічих сумок, ходовий розмір яких у поточному році змінився — месенджери та бананки. Месенджери формату А5 (як шкільний зошит) не вийдуть із моди найближчими роками, бо винятково зручні для повсякденного носіння. Але для деяких ділових людей, яким за родом діяльності необхідно носити при собі документи А4, інтернет-магазини та офлайн-точки готові запропонувати стильні варіанти відповідного формату.

Месенджер А4 — гідна альтернатива портфелям, кейсам і дипломатам, що набридли. Хоча мода циклічна і повертає на круги свої будь-які, здавалося б, не найвдаліші варіанти аксесуарів.

Чоловіча компактна барсетка через плече – новий тренд 2022?

Сумки-бананки через плече — як і раніше, популярні, хоча не настільки, як у попередні роки. Поступово повертається мода на барсетки – компактні чоловічі сумки прямокутної форми. Але, на відміну від популярних у «лихих» 90-х чоловічих клатчів з петлею для фіксації на зап'ясті, сучасні варіанти носять на плечі або поясі.

У моді сумки-барсетки будь-яких відтінків із натуральної чи штучної шкіри. Такий аксесуар органічно вписується навіть у строгі класичні образи із сорочкою або піджаком, блейзером.

Сумка-трансформер - ще один тренд у чоловічій моді 2022

Будь-які сумки-трансформери популярні у поточному році:

  • месенджери;
  • дорожні;
  • сумки-рюкзаки.

Новий тренд в чоловічих сумках месенджерах - можливість носити і на плечі, і на поясі + вирішувати самостійно, яка орієнтація сумки більше подобається - горизонтальна або вертикальна за рахунок ременя, що відстібається, і наявності відразу 4-ох вушок для його фіксації.

Дорожні сумки, які можна носити і як рюкзак, швидше за все не здадуть своїх позицій у найближчому майбутньому. З низки причин, головна з яких - все більша мобільність людей по всій земній кулі.

Міська сумка-рюкзак – ще один популярний трансформер, мода на який плавно перейшла у 2022 рік. Особливість виробу - зручність перенесення в руках за рахунок якісних ручок не на шкоду комфортному транспортуванню на спині.

У каталозі бренду WLKR представлений міський рюкзак-сумка Plan B гідної якості.

Чоловічі сумки через плече із незвичайних матеріалів

Підкреслити свій стиль та індивідуальність без додавання яскравих аксесуарів дозволяють незвичайні матеріали. Наприклад, брезент (canvas) виглядає у чоловічих сумках стильно та дорого, особливо у поєднанні з натуральною або штучною шкірою.

Для забезпечення водовідштовхувальних властивостей матеріал піддається просоченню спеціальними складами. Добре, якщо дно виробу з canvas виконане з екошкіри. В цьому випадку за сумкою легко доглядати, потрібно лише протерти забруднені ділянки вологою тканиною.