0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Коли сумка-месенджер – найкращий вибір?

Чоловічі повсякденні сумки-месенджери, які носять через плече, не здають популярності вже кілька років. Альтернативою їм є сумки-бананки, яким ми присвятили окрему статтю. А зараз пропонуємо розібратися, в якому випадку варто купити стильну сумку-бананку (або нагрудну сумку), а в якому — чоловічу сумку через плече.

В якому разі краще купити чоловічу повсякденну сумку месенджер через плече?

Повсякденні чоловічі сумки через плече з тканини або екошкіри найчастіше купують студенти та офісні працівники, яким не потрібно носити із собою ноутбук. Причини популярності таких сумок такі:

  • класичний фасон за мінімальних габаритів;
  • міститься зошит або тижневик (формат А5);
  • кілька відділень дозволяють розкласти все необхідне на свої місця.

Класична квадратна або прямокутна форма є доречною з будь-яким стилем одягу. У багатьох хлопців та чоловіків бувають у житті ситуації, коли протягом одного дня потрібно поміняти 2-3 стилі одягу, від класичного до спортивного. Месенджер — один із тих демократичних фасонів сумок, який підходить і під пальто з класичними брюками та туфлями, і під пуховик зі спортивним костюмом та кросівками. Переодягнувшись кілька разів на день і відправившись у справах у різні місця, господар сумки не почуватиметься безглуздо через недоречність наплічного аксесуара.

Для багатьох ділових людей і студентів важливо, щоб у їхню компактну сумку містився зошит стандартного формату А5 або тижневик. Більшість учнів ВНЗ та коледжів, яким не потрібно користуватися на парах ноутбуком, постійно ходять із сумкою-месенджером.

Не у всіх моделях чоловічих сумок передбачено кілька відділень, окрім великого основного. У сумках-месенджерах, за рідкісним винятком, мінімум 2-3 відділення, а в деяких і всі 5-6 (якщо рахувати разом із кишенями). Тому в них ніколи не загубляться серед інших речей смартфон, павербанк, банківські картки, ключі — для них завжди знайдеться місце у певному відділенні.

На що важливо звернути увагу, збираючись купити чоловічу повсякденну сумку-месенджер через плече?

Не так багато важливих параметрів у таких простих сумок, але на них також потрібно звертати увагу перед замовленням:

  • габарити;
  • матеріал;
  • наплічний ремінь;
  • фурнітура.

Зошити формату А5 можна помістити не до всіх сумок-месенджерів. Щоб дані вироби поліграфії розмірами 17 х 20,5 см вільно розміщувалися в месенджері, габарити сумки мають бути хоча б 18 х 21,5 см (1-2 напівзагальні або загальні зошити). Якщо ж плануєте носити в чоловічій сумці через плече не менше 3-5 зошитів, потрібно купити месенджер ще більш місткий.

Варинтів матеріалів для виготовлення чоловічої сумки-месенджера – безліч. Це і нейлон, і оксфорд різної щільності, і натуральна шкіра, і велика різноманітність екошкіри. Вибір матеріалу обмежується лише смаковими уподобаннями власника сумки. Головне, на що звертайте увагу – водовідштовхувальні, водонепроникні властивості. Всі інші «плюшки» вироби не матимуть жодної цінності, якщо зошити та гаджети намокнуть під впливом атмосферних опадів.

У каталозі бренду WLKR в розділі «Месенджери» на даний момент не представлені моделі, але у вкладці «Нагрудні сумки» доступна сумка-месенджер Gudini в незвичайному дизайні, яку можна купити на замовлення. Особливість моделі - верхня частина, що змотується у вигляді ролу, дозволяє регулювати габарити та об'єм.

Наплічний ремінь у якісної чоловічої сумки через плече обов'язково регулюються, щоб людина будь-якого зросту та комплекції могла носити виріб з максимальним комфортом.
Звертайте увагу на якість пряжок, що використовуються в наплечних ременях: чим товстіший пластик, тим довше прослужить.

Якість застібок-блискавок чи фастексів – ще один важливий момент. Іноді виробники сумок не підходять відповідально до вибору цих «дрібниць». Але, як відомо, «диявол криється в деталях». Саме від якості застібок на 90% залежить тривалість носіння сумки. За статистикою, саме блискавки та застібки ламаються до того, як сумка встигне втратити презентабельний вигляд.

Для бренду WLKR не існує неважливих дрібниць при виготовленні сумок або рюкзаків. Творці компанії самостійно підбирають усі складові кожного виробу, тому що ручаються репутацією за якість. Гарантія 12 місяців на все, що продається під маркуванням WLKR, каже сама за себе.

Коли краще купити чоловічу повсякденну сумку?

Слінги або чоловічі повсякденні сумки, які зазвичай носять на грудях, а не через плече, найчастіше обирають ті, хто переміщається за кермом або працює у сферах торгівлі, а також мандрівники. Головна перевага подібних сумок — безкомпромісна свобода руху та 100%-ий контроль над вмістом сумки.
У каталозі WLKR кілька варіантів нагрудних сумок на вибір: з тканини та зі штучної шкіри. Всі вироби зроблені з розумом на совість для тривалої служби своїм власникам.