0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Чому рюкзаки ролтопи на піку популярності?

Рюкзаки ролтопи підкорили Європу практичністю та лаконічним дизайном. Звідки з'явилася мода на такі вироби і чому вони зараз такі популярні у всьому світі?


Мода на rolltop рюкзак і чому його варто купити

 

Тренд на рюкзаки ролтопи подарувала нам Голландія, де високо розвинена велосипедна культура пересування. Люди будь-яких професій та віку переміщуються там на двоколісному транспорті на роботу та у справах. Очевидно, що для цих цілей потрібен рюкзак, що поєднує комфорт із простою надійною конструкцією та місткістю. У роллтопі зручно перевозити із собою гаджети та книги: прямокутна форма виробу підходить для цієї мети ідеально. Верхня частина виробу, що змотується на кшталт ролу, дозволяє регулювати обсяг залежно від потреб.

Оскільки не лише в Нідерландах, а й у всьому світі набирає обертів тренд на здоровий спосіб життя, рюкзаки ролтопи завоювали популярність у Європі та за її межами. Мандрівники, велосипедисти, мотоциклісти та просто активні люди по всій планеті оцінили переваги виробів для постійного щоденного використання.

Одна з головних особливостей рюкзака роллтопа – максимально лаконічний дизайн, мінімальний декор, невелика кількість простих застібок. У моду на мінімалізм по всьому світі стиль рюкзаків ролтоп вписується максимально органічно. Неочевидна перевага ролтопів над іншими рюкзаками, що є наслідком лаконічної форми - хороша оглядовість всього вмісту рюкзака та швидкий доступ до потрібних речей, що дуже зручно під час походів.

Узагальнено переваги рюкзаків рол топ наступні:

  • лаконічний дизайн;
  • форма, що змінює обсяг;
  • максимальний комфорт для пересування двоколісним транспортом;
  • місткість.

Зараз всі цікаві бренди, що займаються виробництвом міських рюкзаків, приділяють особливу увагу випуску рюкзаків ролтопів.

 

 

Рюкзаки роллтопи: які бувають, які варто купити?

 

Всі рюкзаки рол топ, які зараз можна купити в Інтернеті чи офлайн, умовно можна розділити на:

  • чоловічі та жіночі;
  • міські та для подорожей;
  • лаконічні та ультрамодні.

Дизайн чоловічих і жіночих рюкзаків ролтопів відрізняється: для останніх характерна різноманітніша палітра відтінків матерілів, що іноді поєднується з декоративною фурнітурою. Рюкзаки ролтопи для чоловіків виготовляють з тканин, шкіри та екошкіри стриманих відтінків: чорного, сірого, коричневого, зеленого, синього, застосовують фурнітуру і застібки, що не привертають увагу.

За обсягом виробу умовно можна розділити на міські та подорожі: обсяг міського рюкзака в середньому до 30-35 літрів. Роллтопи для переміщень між містами та за їх межами можуть сягати в обсязі 70 літрів та більше.

Спочатку рюкзаки ролтопи з'явилися в лаконічному дизайні: простий міцний матеріал, невелика кількість застібок - все непомітне, що підходить під будь-який стиль одягу. Згодом виробники міських рюкзаків, що підхопили цей тренд, урізноманітнили дизайн, матеріали, форму виробів. Тепер кожен може купити рюкзаки roll top у тому дизайні, який максимально відповідає способу життя, стилю одягу та уявленню про прекрасне власника.

Хтось віддає перевагу лаконічним однотонним роллтопам з натуральної або екошкіри, в яких усі елементи підібрані в одній кольоровій гамі – ідеальному варіанті для повсякденних поїздок та роботи в місті.

Іншим більше до смаку вироби, які пошиті зі щільної тканини canvas зі спеціальним просоченням від дощу із контрастною фурнітурою з міцних синтетичних матеріалів або шкіри. Застібка таких рюкзаків роллтопів може бути на гачках або пряжка, імітуючи дизайн, популярний у минулому столітті.

А комусь більше до душі ультрасучасні моделі рюкзаків, пошиті з особливо міцного нейлону, що має водовідштовхувальні властивості. Особливість таких рюкзаків - великий вибір відтінків виробів на будь-який смак і під будь-який стиль в одязі.

 


Де придбати якісний рюкзак rolltop?

 

Інтернет-магазин WLKR пропонує купити чоловічі рюкзаки рол топ хорошої якості за доступною ціною. Ми виробляємо рюкзаки з міцної сучасної тканини oxford, що має водовідштовхувальні властивості та з екошкіри, яка також не промокає. Особливу увагу приділяємо якості всіх блискавок та елементів фурнітури. Для нас немає дрібниць та випадковостей під час підбору матеріалів для виготовлення рюкзаків roll top. Тільки висока якість, лише міцні матеріали.
Гарантія 12 місяців на всі вироби бренду WLKR — наше зобов'язання перед покупцями, яке ми дотримуємось для всіх випадків пошкодження цілісності з нашої вини.