0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Чоловічі рюкзаки 2022: з екошкіри, тканини, брезента canvas

Кожен рік приносить із собою нові тенденції у світ речей та аксесуарів. Не оминув 2022 рік і чоловічі рюкзаки. Мода, як і раніше, толерантна до кольорів і розмірів, а до матеріалів виробів диктує свої правила.

Який чоловічий рюкзак обрати та купити?

На піку популярності чоловічі рюкзаки з натуральної та екошкіри. Тренди вже давно приходять «з вулиць», підлаштовуючись під щоденні потреби та запити активних людей по всьому світу. Обидва матеріали стильно виглядають і легкі у догляді. Екошкіра, на відміну від натурального аналога, має демократичну вартість і не промокає під дощем або мокрим снігом. Хоча бувають і рюкзаки з натуральної шкіри з просоченням, яке перешкоджає намоканню.

Крім доступної ціни у рюкзаків з екошкіри є низка переваг:

  • матеріал не розтягується;
  • широка гама відтінків;
  • більший вибір.

На відміну від натуральної шкіри, яка з часом сильно або не дуже розтягується (залежить від щільності матеріалу: чим вона вища, тим менша розтяжність), екошкіра зберігає форму виробу незмінною.
Якщо любите набивати свій рюкзак «під зав'язку», варіант із натуральної шкіри точно не для вас: приблизно через 6 місяців зміни у формі та обсязі виробу будуть видимими. Краще віддати перевагу рюкзаку зі штучного аналога.

Великий вибір відтінків екошкіри дозволяє купити чоловічий рюкзак будь-якого кольору. Штучна шкіра може бути будь-якого кольору, навіть найнеймовірнішого. Палітра виробів з натуральної шкіри більш стримана і рідко виходить за межі чорного, коричневого, сірого відтінків.

Вибір чоловічих рюкзаків з екошкіри набагато ширший, ніж із натуральної. Найбільш ймовірно, що виріб знайдеться серед речей зі штучної шкіри.

 

 

Який модний чоловічий рюкзак купити у 2022 році?

На хвилі популярності чоловічі рюкзаки роллтопи: вироби-трансформери, які здатні змінювати обсяг і габарити під потреби власника. Верхня частина рюкзака змотується на кшталт ролу, що дозволяє гнучко адаптувати рюкзак під будь-які обставини.
Якщо потрібно купити стильний рюкзак чоловічий, то ролтопи — вибір №1.

В інтернет-магазині WLKR представлені чоловічі ролтопи у різних дизайнах. Відмінні риси наших моделей - стильна лаконічність, якість всіх матеріалів і продуманість до дрібниць. Тут можна купити модний рюкзак чоловічий недорого.

Популярність стилю Techwear в одязі та аксесуарах набирає обертів з 2019 року. Цей модний напрямок передбачає максимальну функціональність і зручність, що покращують життя власника. Головні якості рюкзаків та сумок у стилі Techwear:

  • водовідштовхування;
  • повітропроникність;
  • зручність;
  • місткість;
  • естетика.

Бренд WLKR не відстає від модних тенденцій. У нашому асортименті також представлений рюкзак у стилі Techwear — Sector 101. Оптимальний обсяг для міського рюкзака (20 літрів), водовідштовхувальна тканина, мінімалістичний дизайн та багато стяжок для кріплення додаткових речей вивели його у лідери наших продажів.

 

 

Модні чоловічі рюкзаки з брезента.

Ті, хто ностальгує по 20-му століттю, а також модники, які цінують все незвичайне, з «нальотом старовини», гідно оцінять рюкзаки з брезента canvas з водовідштовхувальним просоченням. Такі аксесуари виглядають стильно, привертають увагу, додають «родзинку» в будь-який, повсякденний образ.

Рюкзаки з тканини модно носити і в місті, і в поїздках. У хороших моделях дно виконане із міцної екошкіри для зменшення маркості виробів. Будь-які забруднення, що потрапили на екошкіру, видаляються вологою тканиною.

Два стильні чоловічі рюкзаки із canvas з обробкою з екошкіри, які можна дешево купити в нашому магазині: Dezert та Forest. Обидва вироби пошиті з міцної тканини, що не промокає. Застібки підібрані надійні, дизайн стриманий та лаконічний. Дно захищене від забруднень міцною екошкірою. Обидві моделі рюкзаків – ролтопи, модні подвійно.

На всі рюкзаки, які представлені в інтернет-магазині WLKR, діє гарантія 1 рік. Матеріали, фурнітура та нитки підбираються нами індивідуально для кожного виробу. Досвідчені зразки обов'язково перевіряються перед масовим пошиттям кожної моделі рюкзаків та сумок WLKR.