0
099 38 84 022

Viber Telegram WhatsApp

Чоловічі нагрудні сумки слінг: історія, мода, особливості

Повсякденні сумки слінги користуються великою популярністю серед чоловіків. Компактні, зручні, дозволяють усі речі тримати під рукою. Не всім відомо, звідки з'явилася мода на ці вироби та історія їхнього походження.

Історія появи терміна "слінг"

Історія виникнення самого поняття "слінг" загублена в нетрях давніх часів. Точнісінько встановити дату появи цього поняття не зможе ніхто. Історики та дослідники сходяться на думці, що перші речі, які зараз можна було б назвати слінгами, з'явилися в спекотних країнах тисячі років тому.

У ту епоху жінки, яким потрібно було працювати в полях і на плантаціях, носили з собою на грудях немовлят у обмотаному навколо тіла шматку тканини. Пристосування дозволяло постійно контролювати безпорадного малюка і на першу вимогу нагодувати материнським молоком.

У міру розвитку цивілізації слінги поступово втрачали популярність: спочатку їх замінило сповивання, яке дозволяло вішати немовля на гілку або гак (так, дикувата практика за сучасними мірками!), а потім використання колясок та поява окремих дитячих ліжечок. Не втратили слінги популярність лише у бідних спекотних країнах, куди досі не досягли цивілізаційні поліпшення у повному мастштабі.

У Західній цивілізації згадали про ці вироби, як про зручні засоби перенесення дитини, у середині 20 століття.

Мода на чоловічі сумки слінг: коли з'явилася та чому?

Мода на чоловічі нагрудні сумки слінги через плече виникла кілька років тому приблизно в той же час, коли на черговий виток модної спіралі повернулися бананки. Сучасна повсякденна чоловіча слінг-сумка є невеликим рюкзаком з міцної водовідштовхувальної тканини, шкіри або екошкіри, що одягається через плече. Своєю появою зобов'язана не жіночому слінгу для сповивання, а кобурі для носіння зброї. Назва "слінг" чоловічі сумки отримали лише за аналогією носіння виробу на грудях.

Особливість чоловічих слінгів – можливість носити сумку і на грудях, і на плечі. Це дуже зручно: в залежності від обставин швидко поміняти спосіб носіння виробу. Що не можна сказати про бананки: швидко переважити сумку з плеча на пояс і назад навряд чи вдасться. Але у бананок інша перевага – компактні розміри. Деякі чоловічі сумки слінг іноді також називають кобурою через схожу форму і спосіб носіння.

Які бувають чоловічі повсякденні сумки слінг через плече?

Умовно чоловічі сумки слінг, доступні для покупки через інтернет або в офлайн-точках, можна віднести до однієї з категорій:

  • нагрудний рюкзак;
  • нагрудна кобура;
  • нагрудний жилет.

Нагрудний рюкзак - найпопулярніший різновид чоловічих сумок слінг. Зовнішній вигляд виробу максимально схожий на компактний рюкзак з тією лише відмінністю, що габарити слінгу дозволяють зручно носити його на грудях.
У каталозі бренду WLKR представлені нагрудні рюкзаки Police та Holder. Обидві моделі виконані з міцної водовідштовхувальної тканини, надійно пошиті, з великою кількістю кишень.

Нагрудні чоловічі сумки у формі кобури - ще один модний тренд, що не слабшає протягом кількох років. Хлопцям подобаються такі сумки, бо асоціюються з крутими героями блокбастерів: ковбоями, поліцейськими та спецагентами. У деяких нагрудних чоловічих сумках передбачено спеціальний чохол для носіння зброї.

Нагрудний жилет - різновид сумок, які можна віднести до слінгів умовно. Хоча такі сумки теж носять на грудях, виріб, який спочатку визначався терміном «слінг», нагадують дуже умовно.

Як вибрати та купити вдалу чоловічу сумку слінг?

Вибір форми та розмірів чоловічого слінгу визначаються лише смаком та потребами власника. Але є кілька моментів, які потребують уважного вивчення:

  • матеріал, з якого пошита сумка;
  • якість фурнітури;
  • гарантія на виріб;
  • репутація виробника.

Популярні матеріали для чоловічих сумок слінг через плече: водовідштовхувальна тканина, шкіра, екошкіра. Якщо купуєте шкіряну слінг-сумку, переконайтеся, що матеріал просочений спеціальними водовідштовхувальними складами.

Найкраща фурнітура для нагрудної чоловічої сумки - металева YKK, що виготовляється в Японії.

Шановні бренди надають мінімальну гарантію на вироби від 6 місяців та більше. Якщо такої гарантії немає зовсім або вона менша за 3 місяці, про необхідність такої покупки варто задуматися.

Достойні уваги компанії дорожать своєю репутацією. Вивчіть відгуки покупців перш, ніж оформити замовлення.